Srpen 2017

19/8/2017

19. srpna 2017 v 6:11 | RB |  Progres

Nebudete tomu věřit, ale já žiju!
Teda v poslední době si tim nejsem úplně jistej. Pořád se válim doma u wowa, čumim na seriály a nejsem schopnej se skoro pohnout. Jako bonus zase moc krásně žeru -.-.. Z toho sem fakt nas*anej.
Proč?
Je to snadné. Jak sem se dřve zmínil, mám poměrně dost závažné zdravotní problémy související s páteří a s tím jde ruku v ruce i nehezká bolest, která člověka sama od sebe neopustí. Poslední dny tedy podstupuju zvykačku na nový lék. Vzhledem k tomu, že už tak beru léků poměrně hodně... No co si budeme povídat. Prostě mám pocit jako bych byl sjetej. Nejhorší na tom ale je, že po nich mám naprosto neskutečnej hlad. Porád se sice držím na nějakých 4 menších jídlech denně a zbytek nahrazuju kafem, colou zero a vodou, ale jejich zdravost mě v tu chvíli moc nezajímá.
Problém je v tom, že stejně jako většina léků utlumujících neurologickou bolest, má i tahle dobrota naprosto nezvratný dopad na psychiku. Abych byl upřímnej..Docela mi to vyhovuje, protože sem jako pytel brambor v koutě. Je fuk kolik lidí do mě kopne, já si sotva všimnu. To sem po tom pekle posledních měsíců docela potřeboval. Jenže to má i proti. A to zásadní je, že je mi úplně jedno co sním, hlavně když přejde ten divnej pocit a nutkání se "naplnit". Mám pocit jako bych se vrátil zase na začátek.
To úplně nejhorší ale je, že mám docela výraznej problém s pohybem. Nejen, že moje pohyby jsou trochu nekoordinované ale jako bonus se občas začnu z ničeho nic třást, strašně se mi klepou ruce a párkrát za den se mi zatočí hlava (už sem si párkrát ustlal na zemi). Tím se defakto eliminovala možnost pohybu venku.
Co se pohybu doma týče... řekněme že po skoro týdnu už je mi trochu lépe a odhadem za další týden bych znovu mohl začít cvičit. Pak už je to zase ta písnička s psychikou. Slíbil sem si, že za prázdniny zkusím co nejvíc shodit.
Bohužel..
Snad budou výsledky aspoň do vánoc.
Doufám, že se všem daří.