1.04

4. května 2017 v 2:04 | RB |  Links


Není o co stát.
S rostoucím výdejem roste i příjem. To je správně. Sám sem si totiž uvědomil, že jsem zhubl ty 4kg nějak podezřele rychle a shodli jsme se s kamarádkou - odbornicí (a mnoha dalšími zde, že?), že by bylo zavhodno příjem zvednout. Nicméně můj záměr byl původně jiný.
Budu se tu snažit vysvětlit co sem původně zamýšlel, mnozí z vás to špatně pochopili.
Jde o to, že je poměrně hodně dnů, kdy nevycházím ven. V podstatě i pokoj opouštím jen v případech nouze (WC, sprcha, lednice,..). Do školy chodím málo. Díky individuálu, stupňujícím se sociálním problémům a tak dále. Přítel mě občas někam vytáhne, ale denně to opravdu není.. Venku už pro mě většina věci skončila. Nechci kázání o tom, co všechno tam čeká. Velkou část z toho sem viděl a stačilo. Život ve velkoměstě je odpornej. Jak odmaturuju, mažu někam pryč a pak hurá do lesa každý odpoledne.
Ale zpět k věci.
Proti tomuhle jsou ale i dny, kdy je můj výdej desetinásobný a prostě to nemůžu ovlivnit. Viz. dnešek. Hodina a půl basketbalu, kterej miluju a roky sem ho hrál. Navíc s tou "dobrou" částí třídy. Škoda, že jsme se tam sešli jen díky tomu, že to byla "školní akce".
A takhle je to furt. Po 4 dnech sezení - ležení - pracování - hraní - cičení doma se najednou objeví něco takového. Miluju sport, ale odmítám ho dělat sám. Asi mě chápete, pokud jste někdy měli skvělej tým, kamarády a někam jste patřili. Myslím tím opravdu patřili.

O to horší bylo odpoledne.
Totálně se mi zes*ala nálada. Úplně jsem odpadl, což mělo za následek hádku s přítelem a následně 3h pokusů o spánek. Jsou skoro dvě ráno. A já tu brečim jak malá holka. Paradoxně mi to vůbec nepřijde divný.
No a zpátky k jídlu. Prostě tedy v ty dny, kdy nemám výdej (krom toho cvičení doma a tak..) se snažím jíst co "nejmíň". Tedy v rámci mezí. No a logicky musím jíst víc, když něco dělám. Což tedy bylo dnes :D
Potkal sem nějakou sekanou a rajčata. Takže jako včera. Musim přiznat, že tentokrát sem neodolal a přibral kus pečené brambory a veeeeeelkou spoustu kafe (ANO BEZ CUKRU :D )..
No a pak jsme společně s žaludkem umřeli :DPříjem: +- 1200kcal
Výdej: cca 2900kcal (vč.pas.) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jess Jess | Web | 4. května 2017 v 6:52 | Reagovat

Ty plačící stavy ve 2-3 hodiny ráno občas taky znám, mívám to, když mám hodně stresový období a hodně povinností. Pak nezaberu a nezaberu; až propadnu panice/pláči. Naštěstí mě můj skvělej chlap vždycky uklidní. Ale to jsem odbočila. Nemáš to jednoduchý, tak každej má někdy pocit, že to je nahovno a venku nic není, ale víš, že i ve městě jsou lesy případně můžeš popojet vlakem? Já vím, jak je pohodlný si říct "mě se nikam nechce," občas je to v pohodě ale zkus se nakopnout a vyhledat přírodu i ve městě a třeba budeš překvapenej, kolik krásnejch míst najdeš. Odkud jsi?
No a k jídlu, asi je to tak, že když se víc hejbe je i větší hlad. Já se hejbu furt, i když někdy zůstanu v tzv. klidovém režimu, doma uklízím, vařím, starám se o mimino a každej den jdem aspoň na nákup. Když klidovej režim nemám, tak ještě cvičím/běhám a procházka je delší. Chce to si vytvořit návyky a to nejde ze dne na den, držím moc a moc palce, každej má někdy horší časy a snad ty tvoje brzy přejdou. :-)

2 Jess Jess | Web | 4. května 2017 v 6:53 | Reagovat

Jo a odbočka, tu nespavost jsi asi měl z toho kafe, ne? :-D

3 Kara Kara | Web | 4. května 2017 v 10:38 | Reagovat

Úplně chápu tvůj způsob života, mám to tak nějak podobně. Jen ti chci říct, že časem je to horší.. Já už mám vypěstovanou skoro řekla bych sociální fobii. Tak se snaž třeba jen 1 den v týdnu někam random ven vylézt sám :)
A vyšší příjem při takovém pohybu je samozřejmě úplně v pořádku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama