Květen 2017

2.2

12. května 2017 v 13:49 | RB |  Links
Rychle něco za včerejšek.. :D
4hodiny ve škole, kde se nedělo nic a procházka s přítelem na odběr plasmy... Lepší den sem si ke konci týdne nemohl přát. S jídlem nic moc, ale na druhou starnu aspoň sem něco dělal. Na rozdíl od většiny dní :D Poslední dobou mě hrozně pálí oči. Nevím jestli sem na starý kolena dostal nějakou alergii nebo co,.. :DSnídaně: 1/2 chlebu se salámem (:D zdravé jak Brno..)
Oběd: francouzké brambory se zeleninou
Večeře: 1/2 grilovací tyčinky + křenová hořčice

Výdej: odpolední procházka :D

2.1

10. května 2017 v 21:30 | RB |  LinksNad mou hlavou se stahují oblaka a..

A co to zase plácám. Sklouzávám do své témné melancholie a došlo mi to, až když jsem jsem si uvědomil dnešní absenci jídla. Dost mě to štvě, ale nehodlám zvracet jako minulý víkend jen kvůli dodržování "pravidel". Nevím jestli na mě padá to počasí, ale nejsem schopný vůbec nic dělat. Dneska sem se tedy alespoň prošel a poseděl chvíli venku. To je asi všechno co ze sebe dostanu. A jako bonus musím zítra a v pátek do školy. Už aby byli praxe a já dostal své 2 týdny volna. I když volno pro mě znamená více času na to málo práce co mám v plánu. Ale mohl bych konečně předělat ten pokoj. Už si to říkam půl roku...


Přijem: Danone nápoj jahoda & banán + spooousta kafe
Výdej: 4km svižnější chůze
2.0

10. května 2017 v 1:55 | RB |  Links

Tak sme tu.. 20 dní za mnou.
Vzhledem ke stupňující se práci (konečně něco :D ) a mému "hernímu zaujetí sem se dneska sotva zvedl ze židle. A to nekecám.. Fakt sem proseděl asi 10 hodin u počítače :( Jako bonus sem se pohádal s přítelem a zase jde všechno do ******..
A taky sem vůbec nepil, za celej den sem do sebe nacpal celý dvě jídla a stylem, že sem se musel přemluvit. A nic zdravého to taky nebylo. Z extrému do extrému jak je u mě běžné. Na facku poslední 2 dny.. na facku.


Oběd: 2 br.knedlíky a červené zelí
Večeře: zapečené brambory se zeleninou (cca 200g)PS: do školy se podívám možná ve čtvrtek :D

1.09

8. května 2017 v 23:24 | RB |  Links


O bože já necítím nohy :D

Sem doháněl resty.. A pak přijel přítel... a já vypil asi 3 litry kafe :D
Bože.. Dneska sem snědl asi 3 kousky koláče a teď bych měl ještě najít něco k jídlu. Sem tak unavenej, že se mi do tý kuchyně ani nechce.. (A to je prosím hned vedle..) A zároveň se mi vůbec nechce spát. Jen prostě... nehýbat se nebo tak. Jinak sem docela spokojenej. Skoro nemám hlad behěm dne a i když mám na něco chuť, tak si to rozmluvím. Jupíjej..
Když už to tělo nechce hubnout, tak aspoň nemá chuť se plnit. Úspěch.. :D

EDIT: Hned jak sem to dopsal, šel sem si pro chleba. Už nikdy se nechci v noci zbudit hladem... :D To je největší peklo.


Příjem: 3ks jablečný koláč + mini chléb 2kolečka salámu :D
Výdej: netušim..

1.07 + 1.08

7. května 2017 v 23:02 | RB


Poslední dva dny nebyly úplně podle podle plánu..
ALE nebylo to tak zlý.. Nebylo to vůbec zlý, ale podle plánu to nebylo :D
Ono bez plánu se plán dodržuje dost blbě, že?
Mám teď nějak víc stresu a musim neustále dřepět doma jako kus ko*ota..
..ALE to minimum peněz a fakt, že se asi ještě pár ní udržim na škole za to stojí. Takže bez tabulek a jídelníčků, protože sedim a co dvě hodiny se otočim do lednice pro nějakou zeleninu nebo ovoce. A pozor! Dokonce jsem i pil.
No nicméně váha je pořád stejná takže si hlavu nelámu.
Jen přežít tenhle týden a pak 2 týdny volno ve škole...
Už aby to bylo nebo mě asi klepne.


Předpokládám, že obrázek asi znáte. Nicméně jeho myšlenka se mi líbí.
V malém množství lze cokoli.. :)


1.06 - What the heck..

6. května 2017 v 1:13 | RB


Tak dlouho jste me chválili...
..a já to dneska tak krásně pos*al!

Můj pěknej plán nedopadl moc dobře. Začalo to tím, že sem zaspal. Do školy jsem došel jako pán cca v 11 a pak jsem šel ve 2 domu :D Divim se, že tam ještě vůbec chodim. Doufejme, že mě nestihnou vyhodit během těch posledních pár měsíců.. :D
Každopádne k jídlu... Dneska to bylo všechno.
Od slíbeného ovoce až po chleba(protože teplej dýňovej chleba <3...). Fakt dneska na facku. Ono to začalo už tou "snídaní". To byl fofr jogurtovej nápoj a sprint na tramvaj...
Takže tak.. A mimo jiné sem obědval tu kaši a bylo to super! Takže všem ještě jednou díky. Rozhodně to budu opakovat pravidelně =)

K mé včerejší otázce. Chtěl jsem jen vědět v jakém okruhu se pohybuju. Asi je na místě říct něco za sebe. Jsem odchovanej na metalu díky starším bratránkům, ale návrat mezi lidi mi poslední 3 roky otvírá oči. Takže metal z mého života nějak odplul. Přišel sem na chuť hlavně věcem jako je cult to follow a downplay. Nějaký elektro by se tu taky našlo a vlastně nějak od všeho trochu. Co mě ale fascinuje a nechápu, jak sem bez toho mohl žít je vaporwave! Předpokládám, že většina z vás to nezná tak přikládám odkaz na mou oblíbenou... Dobrou noc všem :)1.05

4. května 2017 v 21:43 | RB

Dnes krátce, protože usínám v sedě a zas se o mě pokouší migréna.
Vzhledem k tomu, že se stále "léčím" z toho basketbalu, jsem se dneska zmohl jen na protahování. Jedl sem nějak víc, než jsem chtěl, ale zase si to moc nevyčítám. Nebyl to extrém a mám za sebou alespoň krátkou procházku.
Tím léčím mám na mysli svou blbost :D Neni nad to si vzít špatné boty na sport a druhý den umřít, že?
Takže doufám, že zítra do tý školy dojdu (tento týden poprvé! :D ).
Jinak dneska bylo končeně líp.. Dal sem hru s přítelem (to se nestává moc často), prošel jsem se a teď poslouchám jak venku prší. To mě přivadí k otázce.. Co posloucháte za hudbu? Neodsuzuju nic, sám jsem dost rozpolcený ohledně svého playlistu..
Zítra bych rád zkusil přežít jen na "zeleném", tak mi držte palce..
Nutně si po těch posledních dnech potřebuju udělat v žaludku pořádek.
Příjem: +-750kcal
Výdej: cca 1900kcal (vč.pas.)

Prosba :)

4. května 2017 v 15:09 | RB |  Links
Dneska sem si konečně koupil kilo kvalitních ovesných vloček a nějak nevím co s nimi. Teda vím, chci je jíst. Nicméně v jogurtu mi nechutnají (jogurty obecně :D) a většina "receptů" na ovesnou kaši obsahuje mléko, kterého mám díky kafi dost. Takže se obracím na vás.. Díky za případnou pomoc :)

PS: Umim uvařit kafe a rejži. Tim končím. :D

1.04

4. května 2017 v 2:04 | RB |  Links


Není o co stát.
S rostoucím výdejem roste i příjem. To je správně. Sám sem si totiž uvědomil, že jsem zhubl ty 4kg nějak podezřele rychle a shodli jsme se s kamarádkou - odbornicí (a mnoha dalšími zde, že?), že by bylo zavhodno příjem zvednout. Nicméně můj záměr byl původně jiný.
Budu se tu snažit vysvětlit co sem původně zamýšlel, mnozí z vás to špatně pochopili.
Jde o to, že je poměrně hodně dnů, kdy nevycházím ven. V podstatě i pokoj opouštím jen v případech nouze (WC, sprcha, lednice,..). Do školy chodím málo. Díky individuálu, stupňujícím se sociálním problémům a tak dále. Přítel mě občas někam vytáhne, ale denně to opravdu není.. Venku už pro mě většina věci skončila. Nechci kázání o tom, co všechno tam čeká. Velkou část z toho sem viděl a stačilo. Život ve velkoměstě je odpornej. Jak odmaturuju, mažu někam pryč a pak hurá do lesa každý odpoledne.
Ale zpět k věci.
Proti tomuhle jsou ale i dny, kdy je můj výdej desetinásobný a prostě to nemůžu ovlivnit. Viz. dnešek. Hodina a půl basketbalu, kterej miluju a roky sem ho hrál. Navíc s tou "dobrou" částí třídy. Škoda, že jsme se tam sešli jen díky tomu, že to byla "školní akce".
A takhle je to furt. Po 4 dnech sezení - ležení - pracování - hraní - cičení doma se najednou objeví něco takového. Miluju sport, ale odmítám ho dělat sám. Asi mě chápete, pokud jste někdy měli skvělej tým, kamarády a někam jste patřili. Myslím tím opravdu patřili.

O to horší bylo odpoledne.
Totálně se mi zes*ala nálada. Úplně jsem odpadl, což mělo za následek hádku s přítelem a následně 3h pokusů o spánek. Jsou skoro dvě ráno. A já tu brečim jak malá holka. Paradoxně mi to vůbec nepřijde divný.
No a zpátky k jídlu. Prostě tedy v ty dny, kdy nemám výdej (krom toho cvičení doma a tak..) se snažím jíst co "nejmíň". Tedy v rámci mezí. No a logicky musím jíst víc, když něco dělám. Což tedy bylo dnes :D
Potkal sem nějakou sekanou a rajčata. Takže jako včera. Musim přiznat, že tentokrát sem neodolal a přibral kus pečené brambory a veeeeeelkou spoustu kafe (ANO BEZ CUKRU :D )..
No a pak jsme společně s žaludkem umřeli :DPříjem: +- 1200kcal
Výdej: cca 2900kcal (vč.pas.)
1.03

2. května 2017 v 21:30 | RB |  Links

Dneska mi to nedalo a hřešil sem O:)
Začlo to odpoledne rajčatama který miluju (jako jedinou zeleninu :D ) a skončilo večeří - domácí sekanou.
Ačkoli maso nemám rád (ne z nějakého veg. důvodu, jen mi nechutná), tak jsou výjimky u kterých nelze odolat.
Vůbec mě to nemrzí, protože mě zítra čeká půl dne ve společnosti basketbalového míče a mám za sebou poměrně úspěšnou gaming sérii a procházku s nákladem - nákupem.. :D Dost by mě zajímalo, kolik se dá u něčeho jako jsou PC hry spálit.. mám pocit jako bych uběhl maraton.. Jako by moje předloktí uběhlo maraton :D
Příjem: +- 800kcal
Výdej: cca 2300kcal (vč.pas.)

1.02

1. května 2017 v 23:21 | RBDnešek utekl jako voda.
Překvapivě sem zase všechno zvládl. Od jídla a až po pohyb (Dnes většina opět díky přítelově přítomnosti O:)..
Dámy a pánové, jsem spokojen. Sice mě trochu tlačí žaludek a bolí mě asi každej sval v těle,
ale to mě spíš těší než tíží :D
Jsem hrozně šťastnej člověk. Mám nejlepšího přítele jakýho sem si mohl přát a doufám, že na mě bude hrdej..
Že na sebe já budu hrdej O:)

Všem bych chtěl poděkovat za podporu. Je paradoxní jak vás ve výsledku nejvíce podpoří ti, o kterých vlastně nic nevíte. Jsem rád, že jsem měl možnost se s vámi setkat alespoň touto cestou =)Příjem: +- 340kcal
Výdej: cca 2100kcal (vč.pas.)


Diary 1.01

1. května 2017 v 13:38 | RB |  Links


Bože, včera to bylo příšerné :D
Tolik práce, stresu a nestíhání sem nezažil dlouho...
A nedopadlo to úplně dobře..
Radši nekomentovat. V jednu ráno sem padl do postele a spal jako špalek.
Díky bohu mě nepožrali zvířata, kterých mám teď dočasně plný pokoj.
Jo a mimochodem, vzhledem k nedobrovolnému výdeji jsem včera prostě musel jíst... -.-
Takže dnes zase nic. Fakt se musim kopnout do zadku už..


A jako bonus.. dnes mě čeká více méně to samé! Mě jednou už fakt klepne :D

Eh eh.. tak sem se právě podíval na váhu a málem sem omdlel..
Samozřejmě, že mi moje super tělo vrátilo všechno i s úrokama.
Takže dámy a pánové, tohle ne.. Vidim to na hladovku :D


Příjem: +- 700kcal
Výdej: Netušim.. :D